Dřevo pro děti.cz roste s naším vlastním dítětem

Máme hodně přátel, kteří chtějí podpořit naše podnikatelské snahy. Díky jim za každou jejich objednávku a doporučení eshopu Dřevo pro děti.cz dalším dřevo milujícím rodičům.

Mnozí z nich ale mají mnohem starší děti, než je naše dvouleté mládě. Často od nich slýcháme, že jsme zaměření více na malé děti a oni u nás nemají moc velký výběr.

A my říkáme: Ano, je to tak.

Je to tak, protože jednou z našich základních myšlenek při založení eshopu bylo to, že chceme doporučovat především takové hračky, které sami „otestujeme“ na našem synovi.

Přesto se snažíme nabídku rozšiřovat. Většinu nových dřevěných hraček najdete v kategorii NOVINKA. Zároveň si za „našimi“ produkty chceme stát a důvěřovat jim, a tak nemáme v našem plánu plnit sklad a hledat nejlevnější možnosti.

To co hledáme a chceme vám nabídnout je česká dřevěná hračka, která má svůj příběh, historii, kvalitu a vtip. A děti si s ní budou hrát.

A teď prodejní poznámka: hudební nástroje pro otrlé rodiče a doplňky, kterých není nikdy dost

Otevřeli jsme novou kategorii HUDEBNÍ NÁSTROJE.  Takže pro odvážné rodiče anebo kamarády rodičů či babičky a dědečky, kteří chtějí rozvíjet hudební um malých dětí a trénovat nervy rodičů… Vřele doporučujeme!

Mrkněte se také do DOPLŇKŮ. Tady najdete třeba hodiny s dětskými motivy anebo tak zvané „péráky“ (dřevěné postavičky na pružině) – to je u nás hodně oblíbená hračka. Také tam je velký výběr věšáčků do dětských pokojíků, do předsíně či koupelny v originálním ztvárnění.

Všechno samozřejmě od českých výrobců. Jak také jinak.

Napsat komentář