Dřevěné hračky, které jsme doma měli všichni

Téměř každý z nás prožil své dětství s jednou z typických dřevěných hraček – třeba s barevnými kostkami, tahacími hračkami, magnetickými skládačkami anebo s Krtečkem.

Ještě před pár lety se právě tyhle hračky kupovaly pod značkou Tofa anebo Schowanek. Dneska firma nese název Detoa a patří k nejstarším výrobcům dřevěných dětských hraček nejen v Česku, ale také v Evropě. Zkušenosti s dřevovýrobou a ověřené tvary a barvy píší její historii už od roku 1908.

A právě to je hlavní důvod, proč hračky firmy DETOA, máme v nabídce našeho e-shopu Dřevo pro děti.cz. Společnost ručí za jejich nezávadnost, vlastní všechny potřebné certifikace pro dětské hračky a použité barvy a tak se nemusíte obávat zakoupit je i pro malá miminka. Celkově Detoa nabízí několik stovek hraček, u nás na shopu je najdete třeba na odkazu zde.

P1090233Naše zkušenost s hračkami pro nejmenší

Naše zkušenost s hračkami pro nejmenší děti samozřejmě plyne z toho, že právě tyhle hračky jsme jako první koupili našemu synovi.

Bezkonkurenční hračkou od doby, kdy začal čapat po věcech, je barevné chrastítko s kuličkami. Doma ho přezdíváme „palcát“ a jeho kuličky mají bezvadnou velikost – podle všeho se skvěle cucají i chutnají.

Podobnou hračkou je letošní novinka v podobě barevných kuliček pro nejmenší. Ty taky krásně padnou do malých ruček a drží pohromadě i při kroucení různými směry.

A pokud máte doma, stejně jako my, věrného vyznavače dudlíků, tak se jistě hodí držák na dudlík.  Září barvami a jsou poskládané z korálků – a ty se taky moc dobře cucají!

Další tipy na dřevěné hračky pro maličké děti najdete pod heslem od 6 měsíců nebo pro nejmenší a pro starší miminka a batolata určitě vyberete na odkazu od 1 roku.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY O DĚNÍ U NÁS I NA WEBU DŘEVO PRO DĚTI.cz

 

Napsat komentář